Hizmet Koşulları


Uniliden.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.
1. Site; Körfez Mah Atakum Samsun adresinde faalliyetleri yöneten Erdem Eminağa Şahıs Firması tarafından işletilmektedir. Bundan böyle Uniliden.com olarak adlandırılacaktır.
2. Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Bionluk.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
3. Kullanıcılar siteye girdikleri bilgi ve içeriğin özel veya gizli bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, Uniliden.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
4. Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda Uniliden.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.
5. Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. Bionluk.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.
6. Ders sonunda alıcı, Ders için yorumda bulunur.
7. Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. İlanlarda yayınlanan bütün bilgi, belge, video veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.
8. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
9 Uniliden.com verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için fatura kesmektedir. Sadece ilk ders ücretinin faturası kesilmektedir. Devam eden derslere Uniliden.com karışmamaktadır.
10. Türkiye vergi sistemi ve uygulamalarına göre, kullanıcıların Uniliden.com’da gerçekleştirdikleri işlemler sonucu vergi ödemeleri gereken durumlar doğabilir. Bu ve buna benzer durumlardan Uniliden.com sorumlu değildir. Doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri, satıcıların sorumluluğundadır.
11. Uniliden.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
12. Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan Uniliden.com sorumlu değildir.
13. Uniliden.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, Uniliden.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.